Embed

Beykoz Konaklarında Satılık, Beykoz Konaklarında Kiralık

Beykoz Konaklarında satılık villa veya kiralık villa mı arıyorsunuz? Bu yazımızda Beykoz Konakları villaları hakkında bilgiler sunacağız.

Beykoz Konakları A Tipi- Şehnaz Konakları:

A tipleri bir diğer adıyla Şehnaz konakları; net 344 m² büyüklüğündedir. Bu Konaklar, yerleşmeye ve ihtiyaca göre açık otoparklı ve kapalı garajlı olarak iki farklı plana sahiptir. Konforunuz ve mutluluğunuz için düşünülmüş kademeli, şömineli geniş salonu ile toplam 5 yatak odalı, 4 banyolu, iki tuvaletlidir. Her konağın birbirinden bağımsız havalandırma, ısıtma, soğutma sistemi bulunmaktadır.

Beykoz Konakları

Beykoz Konakları B Tipi- Segah Konakları:

B tipleri bir diğer adıyla Segah konakları; net 399 m² büyüklüğündedir. Büyüklük olarak A ve C tipi konakların arasında yer almaktadır. Bu Konaklar, yerleşmeye ve ihtiyaca göre açık otoparklı ve kapalı garajlı olarak iki farklı plana sahiptir. B tipi konaklar kademeli, şömineli geniş salonu ile toplam 7 yatak odası, 6 banyo ve iki tuvalet den oluşmaktadır.

Beykoz Konakları C Tipi- Nihavent Konakları:

C tipleri bir diğer adıyla Nihavent konakları, net 469 m² büyüklüğündedir. Bu konaklar yerleşmeye ve ihtiyaca göre açık otoparklı ve kapalı garajlı olarak iki farklı plana sahiptir. Nihavent konakları; Kademeli, şömineli geniş salonu ile toplam 7 yatak odalı, 6 banyolu ve iki tuvaletlidir. Galeri boşluğu, zemin katta bulunan ebeveyn süiti ve oturma odası ile bahçe katında yer alan salon arasında görsel bir zevk oluşturmaktadır.

 

Beykoz Konakları

Beykoz Konakları’nda villa satın almak veya kiralamak isterseniz, MarkaVilla Gayrimenkul size yardımcı olacaktır.

MarkaVilla Gayrimenkul; 2004 yılından bu yana Acarkent ve Beykoz Konakları başta olmak üzere çevre bölgelerde uzmanlaşmış ve gayrimenkul danışmanlığı hizmetini en iyi ve en kaliteli şekilde vermek için çalışmaya devam etmektedir.

MarkaVilla Web Sitesi: http://www.MarkaVilla.com

MarkaVilla Adresi: Acarlar Mah. Acarkent Sitesi 4.Cad. 15.Sok. C54 Villa Beykoz / İstanbul

MarkaVilla Telefon: 0 216 485 00 08

MarkaVilla Mobil Telefon: 0 532 6242028

MarkaVilla email: bilgi@markavilla.com

Beykoz Konakları

Yorum Yaz
Bu içeriği paylaşın!
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !