Office Eğitimi, Office Kursu, Office Sertifikası

Office kursu, Office eğitimi ve Office sertifikası hakkında bir yazı hazırladık. Office kursuna gitmeye karar verdiyseniz zaten nasıl bir eğitim almak istediğinizi de biliyorsunuzdur.

Office kursu en ihtiyaç duyulan eğitimlerdendir. Office eğitiminde Excel, Word, PowerPoint, Access gibi Microsoft'un uygulamaları anlatılmaktadır. Bilge Adam'da genel olarak bilinen Office Eğitimi "Bilgi Yönetimi ve Raporlama Uzmanlığı" adı altında geçmektedir.

Eğitim Programı mezunları iş hayatına adım attıklarında farklı disiplinlerin hedeflerine yönelik çalışmalar yapabilecek beceriye, MS Office ürünleri başta olmak üzere bu alanda en çok tercih edilen yazılımları kullanabilmeye ve iş akışının başarıyla hayata geçirilmesinde gerekli ve yeterli teknik bilgiye gereksinim duyar. Bilgi Yönetimi ve Raporlama Eğitim Programı’nın amacı, Bilge Adam mezunlarına bu bilgi ve becerileri kazandırarak kaliteli bir meslek edinmelerini sağlamaktır.

Bilgi Yönetimi ve Raporlama Uzmanlığı programı uygulamaya dayalı, dünya devi Microsoft’un son teknolojilerini içeren, sektörün ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanmış, toplam 300 saatlik, kapsamlı bir eğitim programıdır.

Bilgi Yönetimi ve Raporlama Uzmanlığı eğitimi Türkiye’de ilk defa Bilge Adam tarafından verilmektedir. Eğitim, yüksek kapasiteli HP bilgisayarlar ile verilmektedir. Eğitim süresince programların verimli bir şekilde çalıştırılabilmesi için gerekli olan teknoloji, bu bilgisayarlarda mevcuttur. Bilge Adam eğitimlerinde uygulamalı bir eğitim modeli benimsenir. Eğitim süresince öğrenciler öğrendikleri bilgileri eğitimin sonundaki proje ile pekiştirilir. Bilge Adam Bilgi Yönetimi ve Raporlama Uzmanlığı Eğitim Programı, Bilge Adam Yayıncılık Departmanı tarafından üretilmiş; eğitime paralel konu anlatımı ve
örnek uygulamalardan oluşan Türkçe yayınlar ile desteklenmektedir.

Office eğitimi alanındaki sertifika eğitimlerinde Türkiye’nin en büyük ve en çok tercih edilen özel eğitim kurumu olan Bilge Adam'da kurs fiyatları istenilen eğitime göre farklılık göstermektedir.

Bilge Adam Office eğitimlerinin yanında aşağıdaki eğitimleri de birçok şubesinde vermektedir;

·         Veritabanı eğitimi,

·         Sistem eğitimi,

·         Ağ eğitimi,

·         SAP eğitimi,

·         Yazılım eğitimi,

·         Web eğitimi

·         3D eğitimi,

·         Grafik eğitimi,

·         Autocad eğitimi

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !