Veritabanı Kursu ve Veritabanı Eğitimi, Yazılım Sertifikası

Veritabanı kursu veya veritabanı eğitimi hakkında bilgi sunmak istedik. Günümüzde Bilgi Teknolojileri sektörü çok yönlü ve nitelikli yazılım ve veritabanı uzmanlarına ihtiyaç duymaktadır. Bilge Adam Yazılım ve Veritabanı Uzmanlığı Eğitimi bu ihtiyaçları karşılayacak şekilde tasarlanmış, Microsoft, Oracle ve Sun gibi bu alandaki üç dünya liderinin teknolojilerini kapsayan tek eğitim programıdır.

Bu program teknolojilerin sadece yaygın değil, aynı zamanda en yeni sürümlerinin de anlatıldığı bir eğitim programıdır. Eğitim süresince, C# dili üzerinde ASP. NET, ADO.NET, Microsoft SQL Server gibi yazılım ve veritabanı teknolojilerinin en güncel versiyonları, bu yazılımların sağlıklı olarak anlatılabileceği yüksek kapasiteli bilgisayarlarla öğretilmektedir.

Sadece Bilge Adam, kendi akademik kadrosu tarafından hazırlanan özel yayınlar ile beraber O’Reilly, Addison Wesley ve Wrox gibi alanında dünyanın önde gelen yayıncılarının kitaplarını da öğrencilerine Türkçe olarak verir.

Bu alandaki eğitimlerde aranması gereken önemli bir kriter de uygulama ve proje çalışmalarıdır. Bilge Adam Yazılım ve Veritabanı Uzmanlığı Eğitiminde Aktif Öğrenme Modeli uygulamaktadır. Ayrıca Bilge Adam, öğrencilerine ders dışında da kendilerini geliştirebilmeleri için tam donanımlı bilgi işlem laboratuvarlarından oluşan çalışma merkezleri sunar.

Veritabanı eğitimi ve Yazılım eğitimi veren kurslar arasında Bilge Adam 10’dan fazla şubesiyle sizin ilk seçenekleriniz arasında yer alabilir.

Bilge Adam Veritabanı eğitimi ve Yazılım eğitimlerinin yanında aşağıdaki eğitimleri de birçok şubesinde vermektedir;

·         Sistem eğitimi,

·         Ağ eğitimi,

·         SAP eğitimi,

·         Office eğitimi,

·         Web eğitimi

·         3D eğitimi,

·         Grafik eğitimi,

·         Autocad eğitimi

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !